Reference

Za společnost MK - STAV CZ s.r.o. děkuji všem našim spokojeným zákazníkům a s jejich svolením zveřejňujeme jejich vyjádření o spolupráci.

Ing. Martin Kolomý
jednatel společnosti

Spolupráce s firmou MK-STAV CZ s.r.o. byla v pořádku od začátku do konce. Profi přístup při zaměření přímo na stavbě, domluva individuálních požadavků nebyl problém. Dodržení termínu dodání beru jako velké plus. Montáž byla provedena odborně a tak jak má být. Děkuji za spolupráci a těším se na další společnou stavbu.

Matěj Štěpánek
Expan Elektro s.r.o.

Dobrý den, firmu MK-STAV mohu jen doporučit. Od prvního kontaktu po posazení panelů vše bez jakýchkoliv problémů. Individuální přístup a snaha vyhovět zákazníkovi s termínem.

S pozdravem,
Jan Pozler

Dobrý den,
Firmu MK - Stav cz doporučuji. Zaměření proběhlo na stavbě dle dohody Vystavena zálohová faktura, úhrada proběhla. Panely byly vyrobeny a hned po vyrobení panelů byla provedena prohlídka příjezdu na stavbu. Vše řešil p.Pyšný, oznámil kdy panely přijedou na stavbu. Usazení panelů bez závad - velká spokojenost. Nemám žádné výhrady k firmě MK - STAV CZ. Byl jsem maximálně spokojen s p.Pyšným /telefony mi bral i po pracovní době/. Opravdu doporučuji.

Pavel Musil

S montáží panelů jsme byli spokojení. Vše proběhlo bez komplikací. Za pár hodin bylo hotovo.

RD Knapek, Praskačka

Dobrý den, ráda bych napsala referenci na pana Pyšného. Již od samotné počáteční komunikace v listopadu 2021 až po samotnou realizaci stavby v červnu 2022 jsem neměla sebemenší problém. Pan Pyšný v březnu loňského roku bez problémů dorazil na stavbu i o víkendu. Proběhlo zaměření a následná domluva případné realizace. Nám jako laikům velice pěkně vysvětlil její postup a následné nutné úpravy z naší strany. Po zaměření následovala další komunikace pouze elektronicky, nicméně naprosto v pořádku. Panely dorazili ve stanovený termín. Následná komunikace ohledně naší spokojenosti byla jen milou připomínkou krásné a profesionální péče pana Pyšného, kterého jsme s klidným svědomím doporučili sousedovi. Realizace v obci Krouna okres Chrudim

Hezký den
Jitka Odehnalová

S dodávkou stropního systému jsme byli velice spokojeni. Od návrhu až po realizaci probíhalo vše bez problémů. Férové jednání a dodržení termínů.

S pozdravem,
Martin Kupka

S firmou MK-STAV CZ s.r.o. spolupracujeme na montáži stropů již více jak 10 let. Jejich přístup je vždy profesionální od nabídky až po realizaci. Projekty domů nejsou vždy ideálně řešené pro stropní panely z pohledu statiky. Tyto problémy firma vždy dokáže vyřešit a navrhnout nejlepší řešení. To pro mě znamená velké usnadnění práce a úsporu financí.

Firmu MK-STAV CZ s.r.o. všem doporučuji.
Martin Krušina

Moje stavební firma využila služeb MK-STAV CZ s.r.o. při pokládání stropů na několika stavbách-nejen rodinných domů. Vždy jsme byli naprosto spokojeni s přístupem zaměstnanců od zadání po realizaci. Každý problém obratem vyřeší . Oceňuji velice dobrou komunikaci a zpětnou vazbu po celou dobu spolupráce. Velkou výhodou pro nás byla možnost pokračování stavby ihned po položení stropů.

Firmu doporučuji
Michal Holík, Branan s.r.o.